Якої маси потрібно взяти барій карбонат BaCo3, щоб у ньому містилася така сама кількість речовини, що міститься в сульфур(VІ) оксиді масою 125. Ответ подробный.
- 08.05.2017 08:23
- Химия
Ответы и объяснения 1
M(SO3) = 80 г/моль
n(SO3)= m(SO3)/M(SO3) = 125 г/80 г/моль = 1,5625 моль
Тепер знаходимо масу барій карбонату, що відповідає 1,5625 моль
М(ВаСО3)= 197 г/моль
m(BaCO3) = n(BaCO3)*M(BaCO3) = 1,5625 моль*197 г/моль = 307,81 г
Відповідь: 307,81 г
- 09.05.2017 03:47