Визначте молекулярну формулу насиченого одноатомного спирту відносна молекулярна маса якого 74
- 06.09.2018 18:18
- Химия
Ответы и объяснения 1
M(CnH2n+1OH)=74 g/mol
CnH2n+1OH=74
14n+18=74
n=4
C4H9OH
ответ Бутанол
- 07.09.2018 12:20