Визначити молекулярну формулу вуглеводню який містить 85,71% карбону і 14,29% гідрогену відносна густина за воднем 42
- 03.06.2017 21:15
- Химия
Ответы и объяснения 1
W(C)=85.71%=0.8571
W(H)=14.29% = 0.1429
D(h2)=42
-------------------------------
CxHy-?
M(CxHy)=D(H2)*2=42*2=84 g/mol
CxHy/84 = 0.8571 / 12 : 0.1429 /1
CxHy=6:12
C6H12
ответ ГЕКСЕН
- 04.06.2017 22:05