Обчислить килькисть речовини магний оксиду и обэм(н.у.) карбон оксиду, необхидних для добування 4,2 магний карбонату.
- 22.09.2018 05:30
- Химия
Ответы и объяснения 1
MgO + CO2 -> MgCO3
n=1 моль n=1 моль n=1 моль
Vm=22,4 л/моль М = 84 г/моль
V = 22,4 л m=84 г
Х моль MgO - 4,2 г MgCO3
1 моль Mg - 84 г MgCO3
n(MgO) = 1* 4,2 / 84 = 0,05 моль
Х л СО2 - 4,2 г MgCO3
22,4 л СО2 - 84 г MgCO3
V(CO2) = 22,4 * 4,2 / 84 = 1,12 л
- 23.09.2018 18:28