Якый объем водню виділиться пры взаемодии з хлоридною кислотою кальцию масою 4 грама срочно!!!!
- 01.09.2017 04:22
- Химия
Ответы и объяснения 2
m(Ca)= 4 r
V(H2)=?
M(Ca)= 40 г/моль
n(Ca)=m(Ca)/M(Ca)
n(Ca) = 4 г/40 г/моль = 0,1 моль
Ca + 2HCl = CaCl2 + H2
З рівняння реакції слідує, що
n(H2)=n(Ca) = 0,1 моль
V(H2) =n(H2)*Vm
Vm=22,4 л/моль
V(H2) = 0.1 моль*22,4 л/моль = 2,24 л
Відповідь: 2,24 л водню
- 04.09.2017 00:35