Визначити об'єм газу, що виділяється при дії на залізо масою 2,8 кг HNO3(к)
- 15.02.2018 02:54
- Химия
Ответы и объяснения 1
56 44,8
2,8/56=X/44,8 X =2,24л(NO2)
- 16.02.2018 05:23