Відносна густина газу за чадним газом 0.85 обчисліть молярну масу та відносну густину даного газу за азотом
- 06.10.2017 00:42
- Химия
Ответы и объяснения 1
Mr(газу)=D)CO*Mr(CO)=0,85*28=24
D(N2)=Mr(газу)/Mr(N2)=24/28=0,85
- 07.10.2017 10:30