1т шойын алу ушин 9% FeO ьар қанша тонна кен керек?Шойындағы темірдің массалық үлесі 93%.
- 08.06.2018 16:11
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(FeO) = 100*0,93/9 = 31 т
m(Fe) - 93% 1 - 100% m(Fe) = 1*93/100 = 0,93 т m(FeO) - 100% 0,93 - 9% m(FeO) = 100*0,93/9 = 31 т.
- 09.06.2018 05:45