1) укажіть масу кальцію кількістю речовини 2.5 моль.
2) укажіть число молекул карбон (4) оксиду, що відповідає кількості речовини 10 моль.
- 14.12.2017 13:29
- Химия
Ответы и объяснения 1
M(Ca)=40(г/моль)
m=n*M=2.5*40=100(г)
n=10(моль)
N=Na*n, где Na - число Авагадро =6.02*10^23 (молекул/моль)
N=6.02*10^23*10=60.2*10^23 (молекул)
- 15.12.2017 00:00