Яка маса осаду , утвориться в результаті , взаємодії аргентум нітрату масою 17 грамм і хлоридною кислотою
- 12.12.2017 22:20
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(AgNO3) = 17 г
Знайти:
m(AgCl) = ?
Розв'язування.
M(AgNO3) = 170 г/моль
n=m/M
n(AgNO3) = 17 г/170 г/моль = 0,1 моль
M(AgCl) = 143.5 г/моль
Складаємо РХР:
AgNO₃ + HCl = AgCl↓ + HNO₃
З РХР слідує, що n(AgCl)=n(HCl) = 0.1 моль
Знаходимо масу осаду:
m(AgCl) = n(AgCl)*M(AgCl) = 0,1 моль*143,5 г/моль = 14,35 г
Відповідь: 14,35 г
- 13.12.2017 11:48