На хлорування барію Ва масою 274 г витрачено хлор Cl2 масою 142 г. Яка маса барій хлориду BaCl2 утворилася при цьому(вважати,що втрат нема)?
- 26.09.2018 07:44
- Химия
Ответы и объяснения 1
Ba+Cl2=BaCl2
137 71 208
n(Ba)=274/137=2 моль
n(Cl2)142/71=2 моль
х=274*208/137=416 г
- 27.09.2018 05:22