Масова частка хлору в сполуці з оксигеном=81.6% .Обчісліть масову частку оксигену в цій речовині
- 06.03.2018 23:23
- Химия
Ответы и объяснения 1
можно проверить
W (Cl)/Ar (Cl) : W(O)/ Ar(O)= 81,6/35,5 : 18,4/16=2,29:1,15=2:1
формула Cl2O
- 07.03.2018 05:00