Обчисліть скільки молів становлять 5,6л амоніаку (NH3) (н.у.).Обчисліть його масу.
- 19.08.2017 16:05
- Химия
Ответы и объяснения 1
Vm=22,4 л/моль m(NH3) = n(NH3) * M(NH3) = 0,25 * 17 = 4,25 г
М(NH3) = 17 г/моль
n(NH3)
m(NH3)
- 20.08.2017 16:02