1) Яка маса етанолу утвориться в результаті гідратації етилену об'ємом 5.6 л., якщо практичний вихід продукту реакції складає 95%.
2) До 5.6 г етиленового вуглеводню приєднують 4.48 л хлороводню. Знайти молекулярну формулу сполуки?
- 08.08.2017 16:51
- Химия
Ответы и объяснения 1
С₂H₄ + H₂O = C₂H₅OH
n(С₂H₄)=V/Vm=5,6/22,4=0,25 моль
M(C₂H₅OH)=46
m(C₂H₅OH)=n*M=0,25*46=11,5 г теоретически
m(C₂H₅OH)=11,5*0,95=10,925 г практически
2)
CₓH₂ₓ+HCl=CₓH₂ₓ₊₁Cl
n(HCl)=V/Vm=4,48/22,4=0,2 моль
n(CₓH₂ₓ)=0,2 моль
M(CₓH₂ₓ)=m/n=5,6/0,2=28
12x+1*2x=28
14x=28
x=2
C₂H₄
- 09.08.2017 22:26