Оксид елемента ІІІ головної підгрупи має відносну молярну масу 70. Назвіть елемент. Помогите пожалуйста!!!
- 12.12.2017 00:43
- Химия
Ответы и объяснения 2
Тогда Ar(Э)=(Мr(Э2О3)-3Ar(O))/2=(70-48)/2=11
Ответ: бор
- 12.12.2017 16:37
- 13.12.2017 11:39