Визначте у скільки разів зросте швидкість реакції з температурним коефіцієнтом 3 при підвищенні температури від 60° до 80°
- 16.08.2018 09:12
- Химия
Ответы и объяснения 1
v1/v2=3^(80-60)/10
v1/v2=3^2
v1/v2=9
ответ в 9 раз
- 17.08.2018 12:49