Який об'єм вуглекислого газу утвориться при дії на розчин натрій карбонату 400 г розчину який містить 7,3% хлоридної кислоти?
- 26.09.2018 20:46
- Химия
Ответы и объяснения 1
400*0,073=29,2 г кислоты в р-ре
M(HCl)=36
n(HCl)=m\M=29,2\36=0,8 моль
n(CO₂)=0,8\2=0,4 моль
V(CO₂)=n*Vm=0,4*22,4=8,96 л
- 27.09.2018 00:20