Дописати молекулярне рівняння реакцій записати повне та скорочене йонні рівняння:
Na2CO3 + ...→ CO2 +H2O + ...
- 09.09.2018 11:59
- Химия
Ответы и объяснения 1
Na2CO3 + 2HCl = 2NaCl + CO2 + H2O
2Na(+) + CO3(-2) + 2H(+) + 2Cl(-) = 2Na(+) + 2Cl(-) + CO2 + H2O
CO3(-2) + 2H(+) = CO2 + H2O
- 01.01.1970 00:00