1. написати рівняння реакцій наступних перетворень Ba--BaO--Ba(OH)2--BaCl2 .назвати реагенти та продукти
2. записати в малекулярній і іонній формі рівняння реакцій FeCl2+K2S=
- 09.02.2018 20:00
- Химия
Ответы и объяснения 1
2Ba + O2 = 2BaO ( барий, кислород, оксид бария)
BaO + H2O = Ba(OH)2 ( оксид бария, вода, гидроксид бария)
Ba(OH)2 + 2HCl = BaCl2 + 2H2O ( гидроксид бария, соляная кислота, хлорид бария, вода)
2) FeCl2 + K2S = FeS + 2KCl
Fe(+2) + 2Cl(-) + 2K(+) + S(-2) = FeS + 2K(+) + 2Cl(-)
Fe(+2) + S(-2) = FeS
- 01.01.1970 00:00