Скільки грам речовини (H3PO4), якщо кількість молекул становить 3,01х10(24 степені)
- 11.02.2018 18:05
- Химия
Ответы и объяснения 1
(3.01*10^24)/(6.02*10^24)=0.5 моль
M(H3PO4)=3+31 + 64 = 98 г/моль
98*0.5=49г
- 12.02.2018 12:57