До розчину, що містить 32 г купрум (||) сульфату, додали залізних стружок. Яка маса міді виділиться при цьому?
- 06.03.2018 00:56
- Химия
Ответы и объяснения 1
32 г Х г
CuSO4 + Fe = FeSO4 + Cu
n = 1 моль n = 1 моль
M=159,5 г/моль M = 63,5 г/моль
m=159,5 г m = 63,5 г
32 г CuSO4 - Х г Cu
159,5 г CuSO4 - 63,5 г Cu
m(Cu) = 32 * 63,5 / 159,5 = 13 г
- 07.03.2018 05:02