СРОЧНО.ЗНАЮ , ЧТО ОЧЕНЬ МАЛО НО НАДО СРОЧНО И МАЛО БАЛОВ
1.Вкажіть з якими із наведених речовин реагує оксид натрію:
SO4, CaCo3, H2So4,KOH, P2O5, H2O,HCL,ZN(OH)2,CU.
2.Складіть формули електролітів , скориставшись таким переліком йонів:
NA+, CL, PO4*3-, FE*2+, AG+
- 02.06.2017 02:02
- Химия
Ответы и объяснения 1
1. Только с тремя:
Na2O+H2SO4=H2O+Na2SO4
Na2O+H2O=2NaOH
3Na2O+P2O5=2Na3PO4
Вместо равно поставьте стрелочки.
- 03.06.2017 21:22