Який об'єм метану спалили якщо виділився карбон 4 оксид масою 11г . якій кількості речовини відповідає такий обєм?
- 24.03.2018 04:30
- Химия
Ответы и объяснения 1
Складаємо рівняння:
хл 11 г
СН4+2О2=СО2+2Н2О
22,4л 44г
х----------------------------11
22,4----------------------44
х=22,4*11/44=5,6л метану спалили
знаходимо кількість речовини
22,4л-------------------------1 моль
5,6л-----------------------------х моль
х=5,6*1/22,4=0,25 моль
- 25.03.2018 06:34