Визначити масу води в якій необхідно розчинити 20 г солі щоб отримати 20%-ий розчин
- 04.06.2018 08:09
- Химия
Ответы и объяснения 1
1) находим массу раствора =20*100%/20%=100 г
2) находим массу воды=100-20=80 г
ответ 80 г воды
- 05.06.2018 05:24