Допоможіть назвати елемент відносної молекулярної маси гідроксиду якого дорівнює 58, а вищий оксид має формулу RO. вказати в якій групі знаходиться даний елемент
- 25.05.2017 21:48
- Химия
Ответы и объяснения 1
Якщо формула,RO то елемент двовалентний- друга група формула гідроксиду-R(OH)2 знаходимо масу елемета7 59-(16+1)*2=58-34=24, в другій групі це елемент під номером 12 - магній
- 26.05.2017 09:31