Яка масова частка кислоти у розчині якщо до 250 г води додали 50 г кислоти. срочно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- 01.07.2017 05:15
- Химия
Ответы и объяснения 1
Задачу вирішуємо по формулі:
W%=mр-ни /m р-ну *100%
Знаходимо масу позчину- це сума речовини і води= 250+50=300,
підставляємо в формулу:
W%=50/300*100%=16.66%
- 02.07.2017 19:38