СРОЧНО!! ДАМ 20 Б ЗА ПРАВИЛЬНЫЙ ОТВЕТ.
обчислити молекулярну масу
Na2SO4•10H2O=
FeSO4•7H2O=
CaSO4•2H2O=
- 17.10.2017 18:30
- Химия
Ответы и объяснения 1
Mr(Na2SO4•10H2O) = (23*2+32+16*4)+(10*18) = 322
Mr(FeSO4•7H2O) = (56+32+16*4)+(7*18) = 278
Mr(CaSO4•2H2O) = (40+32+16*4)+(2*18) = 172
В дужки брав окремо, для наглядності, молекулярні маси солі та кристалізаційної води.
- 18.10.2017 14:15