СРОЧНО!!!!!!для повного розкладання 25 грамм карбоната кальция затрачено 39,5 килоджоули теплоты.складіть термохімічне ріаняння цієї реакції
- 17.06.2018 01:20
- Химия
Ответы и объяснения 1
Складаємо рівняння:
25г 39,5кДж
СаСО3=СаО+СО2+Q
100г х
пропорція:
25-----------39,5
100--------х
х=100*39,5/25=158
відповідь СаСО3=СаО+СО2+158 кДж
- 18.06.2018 23:25