Напишіть рівняння реакції утворення MgSO4, K3PO4 в результаті взаємодії основи кислотного оксиду, основи і кислоти.
- 09.08.2018 15:59
- Химия
Ответы и объяснения 1
1)2Mg + O2 = 2MgO
2)MgO + 2HCl = MgCl2 + H2O
3)MgCl2 + 2NaOH = Mg(OH)2(осадок) + 2NaCl
4)Mg(OH)2 + H2SO4 = MgSO4 + 2H2O
5)3MgSO4 + 2K3PO4 = Mg3(PO4)2(осадок) + 3K2SO4
- 01.01.1970 00:00