З розчину масою 300г і масовою часткою кухонної солі 12% випаровували воду масою 100г. Яка масова частка розчиненої речовини в розчині, що залишився після цього?
- 04.03.2018 05:58
- Химия
Ответы и объяснения 1
Рахуємо масу розчину після випаровування
m = m(розчину) - m(випаруваної води) = 300 - 100 = 200
Рахуємо масу солі в початковому розчині
m(солі) = w*m(розчину) = 0.12*300 = 36 г
Рахуємо нову масову частку
w = m(солі)/m(нового розчину) = 36/200 = 0.18
Відповідь: 18%
- 05.03.2018 08:01