У рекцію з оксидом купруму (2) вступило 12,4сульфатної кислоти обчислити масу сульфату купруму(2) що утворює під час реакцій
- 21.06.2017 20:13
- Химия
Ответы и объяснения 1
12,4 X
CuO+H2SO4-->CuSO4+H2O
98 159.5
M(H2SO4)=98g/mol ,M(CuSO4)=159.5g/mol
12.4/98 = X/159.5 X=20.2 g
ответ 20.2 г
- 22.06.2017 07:54