Кислотний оксид має дати кислоту
кислота має дати сіль
сіль має дати нерозчинну основу
основний оксид має дати луг
луг має дати сіль
сіль має дати іншу сіль
інша сіль має дати інший метал
25Б
- 21.08.2018 13:06
- Химия
Ответы и объяснения 1
Складаємо ланцюги
1. HCl→CuCl2→Cu(OH)2
2HCl + CuO = CuCl2 + H2O
CuCl2 + 2NaOH = 2NaCl + Cu(OH)2
2. Na2O→NaOH→NaCl→AgCl→Ag
Na2O + H2O = 2NaOH
NaOH + HCl = NaCl + H2O
NaCl + AgNO3 = AgCl + NaNO3
2AgCl = 2Ag + Cl2
- 22.08.2018 07:39