Здійснити перетворення/Осуществить превращения
а)Fe -> FeS -> FeO -> Fe(NO3)2 -> Fe(OH)2 -> FeO
б)Cu -> CuO -> CuCO3 -> Cu(OH)2 -> CuO -> Cu
ТЕРМІНОВО , якщо не повністю знаєте розв'язок, то хоча б припущення
- 17.09.2017 22:16
- Химия
Ответы и объяснения 1
А) Fe + S = FeS
2FeS + 3O2 = 2FeO + 2SO2
FeO + 2HNO3 = Fe(NO3)2 + H2O
Fe(NO3)2 + 2NaOH = Fe(OH)2 + 2NaNO3
Fe(OH)2 = FeO + H2O
б) 2Cu + O2 = 2CuO
CuO + CO2 = CuCO3
CuCO3 + 2NaOH = Cu(OH)2 + Na2CO3
Cu(OH)2 = CuO + H2O
CuO + H2 = Cu + H2O
- 18.09.2017 23:35