Здійснити перетворення,вказати типи реакцій
H2O-H2-H2S-SO2-H2SO3
- 24.03.2018 17:53
- Химия
Ответы и объяснения 1
2H2O + 2Na = 2NaOH + H2 (заміщення)
H2 + S = H2S (сполучення)
H2S + O2 = SO2 + H2O (окиснення)
SO2 + H2O = H2SO3 (сполучення)
- 25.03.2018 13:23