Обчисліть масову частку Ba у (Ba3(PO4)2)барій ортофосфаті
- 07.12.2017 13:42
- Химия
Ответы и объяснения 1
M(Ba3(PO4)2)=137*3+(31+16*4)*2=411+190=601g/mol
W(Ba)=137 / 601*100%=22.8%
ответ 22.8%
- 08.12.2017 07:14