Напишіть рівняння реакції згідно схеми перетворень:
Cu - CuO - CuCl2 - Cu (OH)2 - Cu SO4 - Cu (OH)2 - CuO - Cu
- 23.07.2017 04:26
- Химия
Ответы и объяснения 1
Cu → CuO →Cu CI₂ → Cu (OH)₂→ Cu SO₄ → Cu(OH)₂→CuO →Cu
2Cu+ O₂ = 2CuO
CuO + 2HCI =Cu CI₂+ H₂O
Cu CI₂ + 2NaOH = Cu (OH)₂ + 2NaCI
Cu (OH)₂ + H₂SO₄= Cu SO₄ + 2H₂O
Cu SO₄ + 2NaOH = Cu(OH)₂ + Na₂SO₄
Cu(OH)₂ +t= CuO + H₂O
CuO + H₂ = Cu + H₂O
- 24.07.2017 11:27