_CO2 + _Ca(OH)²
_KOH + _H²SO⁴
_CaO + _NaOH
Поможіть будь ласка підставити елемент на місце _
- 08.08.2017 18:49
- Химия
Ответы и объяснения 1
CO2 + Ca(OH) 2 = CaCO3 + H2
2KOH+ H2SO4 = K2SO4 + 2H2O
CaO + 2NaOH = Ca(OH) 2 + Na2O
- 09.08.2017 21:25