Темір 3 хлориді калий иодидінің ерітіндісімен әрекеттескенде 0,4г I2 бөліну үшін 5% FeCl3 ерітіндісінен қанша алу керек?
- 23.05.2018 22:41
- Химия
Ответы и объяснения 1
xг(5%) 0.4г
2FeCI3 + 2KI= I2 + 2FeCI2 + 2NaCI х=325*0,4/254=0,51г
325г 254г
0,51г----100%
х-------- 5%
х=0,51*5/100=0,026г FeCI3
- 24.05.2018 09:08