1. Знайти відносну молекулярну массу Mr(H3PO4)
Mr(C12H22O11)
Mr[Ca3(PO4)]
2. Знайти массове співвідношення
HCl, Ar(H):Ar(C),
NaHCO3
3. Обчислити массову частку
W(O)=
H2CO3
- 17.04.2018 10:11
- Химия
Ответы и объяснения 1
1. Mr(H3PO4) = 1*3+31+16*4 = 98
Mr(C12H22O11) = 12*12+22+16*11 = 342
Mr(Ca3(PO4)2) = 40*3+31*2+16*8 = 310
2. HCl, Ar(H):Ar(Cl) = 1:35.5
NaHCO3, Ar(Na):Ar(H):Ar(C):3Ar(O) = 23:1:12:48
3. Mr(H2CO3) = 62 w(O) = 48/62 = 0.774 або 77.4%
- 18.04.2018 16:32