Розрахуйте масові частки елементів Ba(NO3)2
- 17.04.2017 22:14
- Химия
Ответы и объяснения 1
Рахуємо молекулярну масу 137+14*2+16*6 = 261.
w(Ba) = 137/261 = 0.525 або 52.5%
w(N) = 14*2/261 = 0.107 або 10.7%
w(O) = 16*6/261 = 0.368 або 36.8%
- 18.04.2017 13:36