Яку масу хлоридної кислоти з масовою часткою хлороводню 14,3% слід взяти для розчинення ферум (ІІІ) оксиду кількістю речовини 0,03 моль? Решите задачу плизззз!!
- 23.04.2017 09:10
- Химия
Ответы и объяснения 1
14.3%xг 0,03моль
6HCI + Fe2O3 =2FeCI3 +3H2O хмоль(HCI)= 6*0.03/1=0.18моль
6моль 1моль
m(HCI)=0.18*36.5 *0,143 =0,9395г
- 24.04.2017 23:18