Хімічна сполука гідрогену з карбоном є газом, 1м^3 якого за нормальних умов має масу 0.714кг. Визначте молекулярну формулу цього газу
- 07.11.2017 04:40
- Химия
Ответы и объяснения 1
Дано
V(газа) = 1м3=1000л
m(газа)=0.714 kg = 714g
Решение:
n(газа)=V/Vm=1000/22.4=44.64моль
M(газа)=m(газа)/n(газа)=714/44.64=16г/моль
Простейшее соединение с молярной массой 16г/моль - CH₄ - МЕТАН.
ответ СН4
- 08.11.2017 14:19