В результаті спалювання 112 мл вуглеводню утворилось 448 мл
карбон (IV) оксиду (н.у.) і 0,45 г води. Густина речовини за воднем 29.
Знайти молекулярну формулу газу.
- 27.07.2018 17:02
- Химия
Ответы и объяснения 1
Дано
V(CxHy)=112mL=0.112L
V(CO2)=448mL=0.448L
m(H2O)=0.45g
D(H2)=29
найти CxHy
Решение
0.112L 0.448L 0.45g
CxHy+O2--->CO2 + y/2H2O
22.4 x*22.4 9*y
M(CxHy)=D(H2)*2=29*2=58
находим количество углерода
0.112/22.4 = 0.448/22.4*Х Х=4
находим количество водорода
0.112/22.4 = 0.45/9*у у=10
CxHy=4:10 ⇒C4H10 - Бутан
M(C4H10)=58
ответ С4Н10
- 28.07.2018 20:47