Терміново!Допоможіть будь ласка!!!
При взаэмодії заліза з хлоридною кислотою виділилося 5,6 л водню(н.у.).Скільки моль заліза вступило в реакцію
- 26.07.2017 09:05
- Химия
Ответы и объяснения 1
Fe + 2HCl = FeCl2 + H2
n(H2) = 5,6 л/22,4 л/моль = 0,25 моль
З рівняння реакції слідує, що
n(Fe)=n(H2) = 0.25 моль
Відповідь: 0,25 моль заліза вступило в реакцію.
- 27.07.2017 22:55