Відносна густина метану за повітрям - 0.55 .Яка молярна маса метану?
- 18.06.2018 16:51
- Химия
Ответы и объяснения 1
D(возд.) СН4 = М(СН4)/М (возд.)
М(СН4) = D(возд)*М(возд) = 0,55*29 = 16 г/моль
- 19.06.2018 09:42