Згорів вуглець кількістю речовини 3 моль. Обчисліть об'єм вуглекислого газу (н.у.),який виділиться в повітря в результаті цієї реакції.
- 17.06.2017 13:56
- Химия
Ответы и объяснения 1
C+O2=CO2
n(C)=3 моль
Тогда количества вещества вуглекислого газу теж буде 3 моль, тоді
V(CO2) = n*Vm= 3*22.4=67.2л
- 18.06.2017 16:35