До розчину який містив 16 г куприм (2) сульфату долив надлишок розчину натрій гідроксиду .обчисліть масу утвореного осаду .
- 24.10.2017 04:53
- Химия
Ответы и объяснения 1
16 г Х г
СuSO4 + 2NaOH = Cu(OH)2 + Na2SO4
n = 1 моль n = 1 моль
Mr = 159,5 г/моль Mr = 97,5 г/моль
m = 159,5 г m = 97,5 г
16 г CuSO4 - Х г Сu(OH)2
159,5 г CuSO4 - 97,5 г Сu(OH)2
m(Cu(OH)2) = 16 * 97,5 / 159,5 = 9,8 г
- 25.10.2017 15:16