Мына тұздарды:CuSO4,CaCl2,NaCl,BaSO4,AgCl алуға болатынын реакция теңдеулерін жазыңдар
- 07.04.2018 07:55
- Химия
Ответы и объяснения 1
CuO+H2SO4=CuSO4+H2O
2HCI+CaO=CaCI2+H2O
Na2S+2HCI=2NaCI+H2S
Ba(NO3)2+H2SO4=BaS04+2HNO3
AgNO3+HCI=AgCI+HNO3
- 08.04.2018 07:32