Обчисліть масу води яку треба взяти для приготування розчин 200г. з масовою часткою 5%
- 16.08.2018 01:20
- Химия
Ответы и объяснения 1
M(солі) = m(розчину)×ω=200 г ×0,05 = 10 г
m(H2O) = m(розчину) - m(солі) = 200 г - 10 г = 190 г
Відповідь: 190 г води треба взяти для приготування 200 г 5% розчину солі.
- 17.08.2018 07:26