До 400г розчину з масовою часткою глюкози 10% додали 200г води. Визначити нову масову частку глюкози. Рішення можна і російською мовою.
- 25.04.2018 13:38
- Химия
Ответы и объяснения 1
Дано:
m'(розч. глюкози) = 200 г
ω'(глюкози) = 10%=0,1
+m(H2O) = 200 г
ω(глюкози) - ?
m(розч. глюкози) = 400 г + 200 г = 600 г
m(глюкози) = 200 г×0,1 = 20 г
ω(глюкози) = 20 г/600 г = 0,0333 = 3,33%
Відповідь: 3,33%
- 26.04.2018 05:26